דיני משפחה

כאשר זוג מחליט להתגרש, יש הרבה דברים שיש לפתור, היות ולא כל הגירושין עוברים בהסכמה או באופן חלק. יש לדון לגבי חלוקת הרכוש, הסכמי משמורת והסדרי ראייה. בגלל שכל הנושא של דיני משפחה הוא נושא די מורכב, הנושאים הם רגישים שיש להכריע בהם ולכן, זו הסיבה כי הסכם גירושין יכלול את כל הנושאים, על מנת להקל על בני הזוג וילדיהם. כאשר יש לערוך הסכם גירושין, אין צורך לערוך אותו בבית המשפט, כי ניתן לערוך אותו מחוצה לו, אם באמצעות משרד עורכי דין אשר עוסק גם בגישור. את ההסכם יש להחתים בבית המשפט לאחר שנחתם ע”י בני הזוג.

תחום דיני משפחה מתחלק לנושאים רבים

יש לציין, כי תחום דיני משפחה, מתחלק לנושאים רבים. למשל לבני זוג שמעוניינים לא להינשא כי אם לחיות יחד, או הסכמי שלום בית. הסכמים משפטיים במקרים רבים, עשויים לשמש כגלגל הצלה. על מנת לצלוח סיטואציות רבות בשלום, מומלץ לפנות אל עו”ד לדיני משפחה, על מנת לקבל ייעוץ מקצועי ולדעת כיצד ניתן יהיה להמשיך הלאה. רבים מעוניינים אף לנהל משא ומתן לפני גירושין ולכן, פניה למשרד בוטיק של עורכי דין ומגשרים יכול לפתור סוגיות רבות ומורכבות.

לפני שאתם פותחים במלחמת גירושין עצרו לרגע
ביולי 2016, נכנס לתוקפו חוק משפטי אשר נוגע להסדר והתדיינויות משפחתיות. החוק מקל על בני זוג, כאשר הם מגישים בקשה ליישוב הסכסוך ביניהם. ניתן יהיה להגיע להסכם משותף בדרכי נועם ולא מלחמות מיותרות אשר יעלו כסף רב ועוגמת נפש מיותרת. 

המטרה היא כמובן, להקל גם על הילדים הקטינים שנמצאים בסיטואציה לו נעימה בין הפטיש לסדן. במצב זה, כאשר בני הזוג מחליטים על יישוב הסכסוך, עליהם להפסיק בהליכים לפנייה לערכאות המשפטית כגון ביהמ”ש לענייני משפחה, עד לשלב ההסדר ויישוב הסכסוך ביניהם.

על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר, בתחום של דיני משפחה ויישוב סכסוכים, עריכת הסכמי גירושין, מומלץ לפנות אל אירנה שטרן עו”ד ונוטריון, העוסקת בתחום דיני משפחה, ירושה ודיני חוזים. עוה”ד שטרן, מציעה שירותים נוטריוניים ומשרתת גם את האוכלוסייה הרוסית. לעורכת הדין שטרן ניסיון רב שנים והיא מגלה רגישות ומקצועיות לנושאים הקשורים לבני הזוג וילדיהם לפני פרידה, על מנת שבני הזוג יקבלו את ההחלטה הטובה והיעילה ביותר.

צור קשר

לפרטים וקביעת פגישת יעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לייעץ לכם ולעמוד לשירותכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם