עורך דין לענייני גירושין

כל מה חשוב לדעת לגבי עורך דין לענייני גירושין

עורך דין לענייני גירושין עוסק לרוב בניסוח הסכמי ממון אחרי ולפני נישואים וליווי זוגות המבקשים להיפרד. התקופה האחרונה מאתגרת רבות את המשך קיומו של התא המשפחתי בקרב רבים בישראל.

תחומי מומחיות וידע

בניגוד לתחומים אחרים בעולם המשפטים, עורך דין לענייני גירושין צריך להיות בעל ידע נרחב בדיני משפחה. תחום המומחיות צריך לכלול נושאים כמו, מזונות, גירושין, מקרקעין ועוד. עורך דין לענייני גירושין צריך להבין לעומק את הלקוח ואת צרכיו כמו גם, את מצבו הנפשי והרגשי על מנת לבנות אתו תוכנית משפטית קוהרנטית. 

לגבי החשיבות של שיתוף עורך דין בניסוח הצוואה

ישנה חשיבות גדולה לייעוץ של עורך דין צוואות וירושות לגבי השמירה על הכללים בחוק ובפרקטיקה בניסוח הצוואה. עורך דין צוואות וירושות מקצועי יכול במקרים רבים להבטיח מימוש חלק של צו קיום הצוואה. עורך דין לענייני ירושה יכול גם למנוע מעורבות אישית או השפעות לא הוגנות של מי מהיורשים במהלך ניסוח הצוואה. ניסוח משותף עם עורך דין לענייני ירושה מפחית את הסיכוי לסכסוך משפטי עתידי בין היורשים עקב פרשנויות שונות לניסוחים שבצוואה.

על ההשפעה של עורכי הדין על בית המשפט

בתי המשפט מתייחסים באמון רב לצוואות שנערכו בידי עורך דין צוואה וירושה בבואם להוציא צו קיום צוואה. במהלך הליכים משפטיים של סכסוכי ירושה, שופטים רבים, נוהגים אף לזמן את עורך דין צוואה וירושה שערך את הצוואה, על מנת שיעיד בפני בית המשפט לגבי מצבו ורצונו של המוריש בזמן כתיבת הצוואה. לעדויות אלו יינתן משקל חשוב בהכרעה של בית המשפט האם יש לקבל את ההתנגדויות לבקשה לצו קיום צוואה.

עורך דין לענייני גירושין המומחה לתחום

במידה ואתם נזקקים להליך התרת נישואין וגירושין או רוצים מידע נוסף בנוגע לאופן ניסוח חוזה גירושין בהסכמה, כדאי לכם להכיר את משרד עורך דין לענייני גירושין אירנה שטרן. עורכת הדין הוותיקה מתמחת בתחומים של, צוואות וירושות, דיני חוזים, דיני משפחה, הסכמים וחתימות נוטריוניות. לעורכת דין ונוטריונית אירנה שטרן ניסיון רב השנים בתחומי עיסוקה. היא גאה בגישתה הפרטנית לכל לקוח ומיוצג. משרדה מציע ללקוחות שירותים משפטיים ונוטריונים עבור אוכלוסיית דוברי הרוסית כך ששירותי המשרד ניתנים בעברית וברוסית.

צור קשר

לפרטים וקביעת פגישת יעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לייעץ לכם ולעמוד לשירותכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם