עורך דין הסכם גירושין תל אביב

עורך דין הסכם גירושין תל אביב: לדעת לסיים יפה

אין ספק שההחלטה לסיים את הנישואין היא החלטה קשה מאין שני לה. היא כרוכה במכאובים רבים, התחלות חדשות וכמובן כרוכה בהשלכות משפטיות שיש להסדיר. בדיוק בגלל זה חשוב שתקבלו סיוע לאורך כל ההליך שיבטיח שזכויות שני הצדדים ישמרו. זהו בדיוק תפקידו של עורך דין הסכם גירושין, שיוודא שגם כשהזוגיות נגמרת, הזכויות של כל צד נשמרות. אצלנו במשרדה של אירנה שטרן עו”ד ונוטריון תוכלו לקבל משרד מהימן ומקצועי.

עורך דין הסכם גירושין בתל אביב- כמה שפחות כאבי ראש בדרך

הגעתם להחלטה הכואבת שמערכת הזוגיות שהקמתם כבר אינה מה שהייתה והגיע הזמן לסיימה. ככל הנראה כבר מעורב בחייכם המשותפים רכוש והון שצברתם, ועליכם לשקול צעדיכם בעקבות החלטות גורליות שהחלטתם ביחד ולעיתים רבים גם נמצאים ילדים לצידכם. חשוב שכשאתם מקבלים החלטה כזו, תעשו אותה בצורה השקולה ביותר שתבטיח קבלת החלטות שקולות וטובות ביותר לחייכם ולחיי משפחתכם. בכדי להקל על התהליך, חשוב שתבחרו בעורך דין מקצועי שיסייע בהסכם שיבטיח שמירה על זכויות כל צד. מחפשים עורך דין הסכם גירושין בתל אביב? הגעתם למקום הנכון.

מהו הסכם גירושין?

אז החלטתם שמערכת הזוגיות שלכם מגיעה אל קיצה וכעת חשוב מאוד שתקבלו החלטות נכונות בעבור הציוד וההון המשותף, הסדרי המשמורת על הילדים וכל החיים המשותפים שבניתם יחד עד כה. תפקיד העורך דין לתת לכם את כל הפרטים, אורך ודרך התהליך, לאסוף מסמכים ולהבטיח שכל צד יקבל את מה שמגיע לו ויצא מרוצה למרות ההחלטה הקשה לסיים את הקשר. עורך דין מקצועי וטוב תמיד מסתכל לטובת שני הצדדים ודואג ששניהם יקבלו את הכי טוב שאפשר. חשוב לבחור עורך דין שאתם מתחברים אליו, כזה שאתם סומכים עליו שיהפוך את ההליך לכמה שיותר פשוט והיה שם עבורכם, כאוזן קשבת לאורך התהליך הלא פשוט שאתם עומדים להתחיל.

בחרו במשרד הנכון ביותר לנפשכם

בבחירת עורך דין הסכם גירושין אתם בוחרים באדם שהופך להיות כממש איש סודכם בחודשים הקרובים. הוא יהיה שם לגשר על מחלוקות וסייע לכם לסיים את מערכת הזוגיות שלכם בצורה הטובה ביותר עבור שני הצדדים. בבחירתכם במשרדה של אירנה שטרן עו”ד ונוטריון תוכלו להיות בטוחים שתלוו על ידי צוות מקצועי ומוסמך. 

צור קשר

לפרטים וקביעת פגישת יעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לייעץ לכם ולעמוד לשירותכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם