עו”ד חוזים במרכז

במה עוסק עו”ד חוזים במרכז

עו”ד חוזים במרכז מתמחה בתחום המורכב של דיני חוזים. ענף משפטי זה עוסק בחיוביים רצוניים הנכללים בדין האזרחי. דיני חוזים מגדירים למעשה, את העקרונות והכללים, שלפיהם נאכפים החוזים השונים. בתי המשפט, בבואם לדון בתיקים מעין אלו, צריכים להידרש מי מהצדדים עומדות לו הזכויות בדין, בהתאם לחוזה שנחתם באופן רצוני ומוסכם בין הצדדים.

חוזה אכיף

דיני חוזים מגדירים מתי הסכם חתום, נחשב לבעל תוקף משפטי וניתן לאכוף אותו מכוח הדינים. עו”ד חוזים במרכז מייעץ ללקוחותיו, כיצד יש לנסח הסכמים, באופן שייחשבו לחוזים מחייבים. במקרים רבים, עו”ד חוזים בפתח תקווה ייצג את הלקוח, במיצוי זכויותיו על הפרת החוזה, כולל בהליכים השונים בבית המשפט. כפי שיודע כל עו”ד חוזים בפתח תקווה על מנת שהסכם ייחשב לחוזה אכיף, עליו להכיל בתוכו, את המרכיבים של הצעה וקיבול. הצעה היא הבעת הרצון, באופן של פנייה של צד א’ לצד ב’ המבקשת להתקשר עמו בעסקה העתידית. בקיבול, הכוונה להודעת צד ב’ שנמסרה למציע ומעידה על רצונו להתקשר עמו. 

עיקרון גמירות הדעת

בניסוח החוזה, מלבד מרכיבים אלו, עו”ד חוזים רעננה צריך להקפיד על קיום, של עיקרון תום הלב ועיקרון גמירות הדעת, ביחסים החוזיים. המשמעות של גמירות הדעת היא, שבחתימה על ההסכם, ישנה כוונה שלמה ורצינית של שני הצדדים להתקשר ביחסים משפטיים עם הצד האחר. על מנת לשמור על עיקרון זה, עו”ד חוזים רעננה נדרש לוודא, שהלקוח אותו הוא מייצג, מבין את פרטי העסקה והמשמעויות שלה לעומק.

עיקרון תום הלב

בנוסף, עו”ד חוזים ראש העין צריך לוודא שהצד אותו הוא מייצג, שומר על עיקרון תום הלב לאורך כל המשא ומתן והחתימה על החוזה, כמו גם, בשלב קיום החוזה. כפי שידוע היטב לכל עו”ד חוזים ראש העין המשמעות של תום לב, היא באמת מידה אובייקטיבית. הצדדים בהתנהלותם מחויבים לנהוג בדרך המקובלת ומתוך נקודות מוצא של יושר והגינות. כאשר לא התקיים תום לב מצד מי מהצדדים לחוזה, עו”ד חוזים שוהם יכול לטעון, בבית המשפט שההסכם אינו תקף משפטית וצריך להיות מבוטל בשל כך.

עו”ד חוזים במרכז המתמחה בתחום

במידה ואתם מחפשים, עו”ד חוזים שוהם או שאתם צריכים ליוויי ועזרה בניסוח חוזה, עו”ד חוזים במרכז אירנה שטרן היא מי שתרצו לצדכם. עורכת הדין אירנה שטרן מתמחת ומנוסה בתחומים של דיני חוזים כולל חוזי מקרקעין ושכירות.

צור קשר

לפרטים וקביעת פגישת יעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לייעץ לכם ולעמוד לשירותכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם