עו”ד דיני משפחה

על עבודתו ועיסוקו של עו”ד דיני משפחה

עו”ד דיני משפחה עוסק במגוון של תחומים משפטיים הנכללים בתחום זה. בין היתר רבים פונים לשירותי עו”ד דיני משפחה עבור ניסוח של הסכמי ממון לפני הנישואים ואחריהם, כמו גם הסכמי ממון עבור ידועים בציבור. תהלכי גירושין והסוגיות המשפטיות הנלוות להליך, הם במרכז העשייה של עורכת דין המתמחה בדיני משפחה. במסגרת עבודתה היא מקיימת משא ומתן וניסוח של הסכמי גירושין בהסכמה, תוך הסדרת הסוגיות של הסדרי המשמורת והראיה, גובה דמי המזונות ואופן חלוקת הרכוש. כאשר לא ניתן לפתור בהסכמה את המחלוקות הנלוות לגירושים, עו”ד דיני משפחה תלווה ותייצג את הלקוח או הלקוחה, בהליכים המשפטיים בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה.

אסטרטגיה משפטית

כאשר פונים לייעוץ של עו”ד דיני משפחה ברחובות בכל נושא משפטי, כמו פתיחה בתהליך גירושין, יש להתחיל את התהליך בבניית אסטרטגיה משפטית ברורה עבור הלקוח. עליה להיבנות בהתאם למצב המשפטי ולשאיפותיו ורצונותיו של הלקוח, לגבי אופן הפתרון המועדף בעיניו. על עו”ד דיני משפחה ברחובות החובה להציג את המשמעויות המשפטיות וההשלכות של האסטרטגיה שנבחרת ואת הסיכויים האובייקטיבים להצלחה בדרך שנבחרת.

התוצאה הטובה ביותר ללקוח

בליווי וייצוג בתיקי גירושין, עו”ד דיני משפחה ראשון לציון צריך לשאוף להשיג את התוצאות הטובות ביותר, עבור הלקוח, כפי שאלו מוגדרות על ידו. עם זאת עו”ד דיני משפחה ראשון לציון יכול להיות כתובת לא רק בהיבט המשפטי, אלא גם בהיבט הרגשי. עו”ד דיני משפחה בראשון לציון מתוך מודעות למצב המיוחד בו נתון הלקוח שנמצא בהליך גירושין, יכול מניסיונו לשקף את ההשפעה של פעולות שונות, על המשך הקשר המשפחתי בעתיד. במקרים רבים סכסוך גירושין יכול לערער את אחד הצדדים באופן כה עמוק, שהפעולות המשפטיות והאחרות בהם הוא רוצה לבחור, יכולים לפגוע בכל המעורבים, להעמיק את הסכסוך ובעיקר לפגוע בילדים. עו”ד דיני משפחה בראשון לציון יכול להכיל את הרגשות הקשיים ולהסביר ללקוח, כיצד עדיף להגיע לתוצאות הרצויות בדרכי שלום ובמשא ומתן.

עו”ד דיני משפחה המומחית לתחום

במידה ואתם נזקקים לשירותי עו”ד דיני משפחה או רוצים מידע נוסף בנוגע ליתרונות של הסכם גירושין בהסכמה, כדאי לכם ליצור קשר עם עו”ד דיני משפחה תל אביב אירנה שטרן. היא גאה בגישתה הפרטנית והאישית שבה היא נותנת שירות משפטי לכל לקוח ומיוצג. עו”ד דיני משפחה תל אביב אירנה שטרן מתמחה גם בדיני חוזים, דיני ירושה, כמו גם בהליכי גירושין והתרת נישואין בבית הדין לענייני משפחה.

צור קשר

לפרטים וקביעת פגישת יעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לייעץ לכם ולעמוד לשירותכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם