דיני חוזים המתמחה

על עורך דין דיני חוזים המתמחה בתחום המסחרי

עורך דין דיני חוזים המתמחה בתחום עוסק בתחום העסקי והמסחרי. למעשה לא ניתן לנהל עסקים ללא חוזים עסקיים שיבטיחו שהצדדים להסכם אכן יעמדו בהתחייבויותיהם או יישאו בהשלכות. ללא חוזים הכפופים לדיני חוזים, חברות לא יכולות להעסיק עובדים, להשיג ציוד, לשכור משרדים או למכור שירותים או  מוצרים מבלי ליטול על עצמן סיכונים  גדולים. החוזה יכול להבהיר את חובות וזכויות של כל אחד מהצדדים ולאפשר את ההגנות החוקיות הנדרשת לצדדים לשם פעילות כלכלית משותפת.

פיצויים וסעדים נוספים

דיני חוזים ותאגידים עוסקים בעיקר בחוזים מסחריים, שמסכמים את הקשר בין צדדים שמתקשרים ביניהם לצרכים עסקיים. דוגמאות לחוזים שכאלה יכולים להיות בין לקוחות לספקים. הפרת חוזה כפי שזו מוגדרת על ידי דיני חוזים ותאגידים יכולה לגרור תשלומי פיצויים, כמו גם, סעדים נוספים לצד הנפגע. עורך דין דיני חוזים המתמחה בתחום יכול לעזור להבין את סוגי החוזים שעל יזמים ואנשי עסקים ליצור, על מנת להגן על האינטרסים שלהם כישויות עסקיות או כיזמים. בין החוזים הנפוצים בתחום ניתן למנות, הסכמי מימון, הסכמי סודיות, הסכמי שותפות או הסכמי בעל מניות, הסכמי שכירות, חוזי מקרקעין, הסכמי העסקה, חוזים עם לקוחות ועוד.

עושק וכפייה

על פי חוק דיני חוזים-עושק וכפיה, כאשר ההתקשרות בחוזה נכפתה באמצעות איום או כוח על אחד הצדדים בידי הצד השני הוא רשאי לבטל את החוזה. בעושק הכוונה ניצול מגבלות שכלית, גופנית או של חוסר ניסיון  בכדי להשיג יתרונות בלתי סבירים בחוזה. דיני חוזים-עושק וכפיה מהווים התערבות מוסרית של החוק לטובת הצד הנפגע. עורך דין יכול לעזור לכם במשא ומתן על חוזים, בניסוח של החוזים ולוודא שאין ניצול של מצבכם. בנוסף כדאי להתייעץ עם עורך דין לגבי תגובה הולמת במידה ונפגעתם חוזה מופר לכאורה.

צור קשר

לפרטים וקביעת פגישת יעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לייעץ לכם ולעמוד לשירותכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם