עורכי דין הפרת חוזה

על תפקידם של עורכי דין הפרת חוזה

עורכי דין הפרת חוזה יכולים לסייע בהתמודדות עם הפרת חוזה שכירות מצד המשכיר או בתביעה לפינוי המושכר מהנכס. החשיבות של ניסוח חוזה השכירות עם עורך דין חוזים טרם כניסת השוכר לנכס חשובה למקרה שהשוכר לא ירצה לפנות את הנכס, במועד שנקבע. החוזה צריך לכלול את הסנקציות על הפרת ההסכם בין הצדדים.

על ייצוג לשוכר או למשכיר

הייצוג המשפטי של עורך דין חוזים יכול לעזור לשני הצדדים בהתנהלות סביב שכירת הנכס. עורך דין צריך לנסח את החוזה בהתאם לצרכים הספציפיים והחששות האינדיבידואלים של בעלי הנכס. סעיפי החוזה יכולים לכלול אפשרות לפנות את השוכר שמפר את ההסכם, למשל אם הוא עשה שימוש לא ראוי בנכס. במקרים שיש ספק לגבי הפרת חוזה עורך דין יידע לקבוע זאת. חוזה שכירות הוא למעשה מסמך משפטי לכל דבר שקביל בעיני בית המשפט בעת הצורך. המסמך יכול לספק הגנה לבעלי הנכס במקרה של הפרת חוזה עם עורך דין שיכול לתבוע את זכויותיו בנכס.

חשיפה לדו צדדיות של התביעה

מהצד השני, עו”ד חוזים יכול לטפל באופן משפטי גם עבור השוכר כאשר בעלי הנכס לא עומדים בהתחייבויותיהם המוסכמות בחוזה. לדוגמה כאשר, תקלות דחופות לא מקבלות מענה מבעל הבית למרות שסוכם על כך במפורש בחוזה. כשמדובר על הפרת חוזה עורך דין יכול לפעול ישירות מול הבעלים או באמצעות תביעה. חשוב להבין כי הגשת תביעה כנגד בעלי הנכס עקב הפרת חוזה ההשכרה יכול להוביל לתביעה נגדית כלפי השוכר מצד הבעלים עם עורכי דין הפרת חוזה.

תחום עולם העבודה

גם בתחום התעסוקה יש חשיבות גדולה לתפקידו של עורך דין. בניסוח חוזי עבודה נכללים סעיפים רבים המפרטים את זכויות העובד והמעסיק. אם פיטורים נעשו שלא כדין, או התנאים הסוציאליים שהובטחו בחוזה לא סופקו, אזי ניתן להגיש תביעה באמצעות עורך דין על הפרת חוזה העבודה.

עורכי דין הפרת חוזה המומחים לתחום

במידה ואתם מחפשים עורכי דין הפרת חוזה או רוצים מידע נוסף לגבי הפרת חוזה עם עורך דין, כדאי לכם להכיר את משרד עו”ד חוזים אירנה שטרן. עורכת הדין הוותיקה מתמחת בתחומים של, צוואות וירושות, דיני חוזים, דיני משפחה, הסכמים וחתימות נוטריוניות. לעורכת דין ונוטריונית אירנה שטרן ניסיון רב שנים בתחומי עיסוקה. היא גאה בגישתה הפרטנית לכל לקוח ומיוצג. 

צור קשר

לפרטים וקביעת פגישת יעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לייעץ לכם ולעמוד לשירותכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם