עורך דין חוזים

החשיבות של ניסוח חוזה שכירות מסחרי בעזרת עורך דין חוזים

חשוב במיוחד להיעזר בשירותי עורך דין חוזים עבור הניסוח של הסכם שכירות מסחרי של עסק השוכר מקום לבית העסק. בשונה מדירת מגורים, שניתן במקרים רבים להשתמש בחוזים סטנדרטיים, בשכירות עסקית, ישנה חשיבות גדולה לניסוח של ההסכם, כך שיהיה מותאם באופן ספציפי למאפייני העסק ולצרכיו. על מנת לעשות זאת כראוי, יש להיעזר בשירותיו של עורך דין חוזים המנוסה בשכירות מסחרית ומכיר את התקלות והבעיות, המאפיינות את התחום ולהתייחס אליהם בסעיפי בחוזה.

שימוש ותמהיל

כפי שיודע כל עורך דין לענייני חוזה שכירות המתמחה בתחום המסחרי, בחוזה שכירות שכזה יש חשיבות עצומה לנושא של השימוש המותר בנכס. סעיף זה מפרט כיצד ניתן להשתמש בנכס המושכר ומגדיר את השימושים המותרים לשוכר. יש לוודא שאופן הניסוח בהסכם, אכן מתאים לתפעול המתוכנן בשטח, על מנת שהפעילות העסקית תוכל להתנהל כראוי. כדאי להיעזר בשירותיו של עורך דין הפרת חוזה שכירות גם, בנוגע לנושא סעיף התמהיל בחוזה. תמהיל נועד להגן על השוכר מתחרות לא הוגנת של עסק עם מאפיינים דומים. כלומר עורך דין הפרת חוזה שכירות צריך להגדיר בהסכם השכירות, באיזו מידה רשאי המשכיר להשכיר בסמוך מתחרה עסקי של השוכר. נושא זה רלוונטי בעיקר בתחום הקמעונאות, כמו גם במרכזי קניות כגון קניונים וכדאי להיעזר בשירותי עורך דין הפרת חוזה עבודה המנוסה בכך.

תקופת השכירות

בשכירות עסקית, עורך דין לענייני חוזה שכירות צריך להגדיר מראש, את משך הזמן בו בית העסק יכול להישאר בנכס. בתחום זה חשוב לאפשר גמישות של הצדדים, בהתאם להצלחתו או אי הצלחתו של העסק להתבסס במיקום החדש ולהרוויח. עורך דין הפרת חוזה עבודה יכול לנסח, נקודות יציאה לשוכר בהתאם לביצועים הכלכליים של העסק. כמו כן, עורך דין מקרקעין הפרת חוזה  צריך לתאר בהסכם השכירות, את התהליך המוסכם להארכת השכירות. שוכרים רבים עשויים להעדיף תקופה ראשונית קצרה, על מנת להקטין את הסיכון במידה והעסק ייכשל, תוך קבלת זכות להארכה במידת הצורך.

ייצוג של עורך דין חוזים מומחה ומקצועי

אם אתם זקוקים לשירותי עורך דין חוזים לשם ניסוח הסכם שכירות מסחרי, המותאם לעסק שלכם, כדאי לכם להיעזר בשירותיה של עורך דין מקרקעין הפרת חוזה אירנה שטרן, המתמחה בתחום. עורך דין חוזים אירנה שטרן מאמינה בשירות אישי ומקצועי לכל לקוח, תוך הצגת האפשרויות המשפטיות השונות העומדות לפניו, על מנת לאפשר לכל מיוצג, לקבל את החלטותיו בצורה מושכלת.

צור קשר

לפרטים וקביעת פגישת יעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לייעץ לכם ולעמוד לשירותכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם