הסכם ממון בין בני זוג

הסכם ממון בין בני זוג- כל המידע הקריטי שלא תרצו לפספס!

אין ספק שההחלטה לסיים את הנישואין היא אחת ההחלטות הקשות ביותר שזוג נאלץ לקבל. היא כרוכה בכאב רב, התחלות חדשות ומלווה בהשלכות משפטיות רבות. נאחל לכל זוג זוגיות חזקה ואיתנה ובכל זאת, הסכם ממון בין בני זוג הוא הסכם חשוב וקריטי המומלץ לכל זוג. הסכם ממון ידועים בציבור או בני זוג, הוא הסכם שיכול בשלבים מסוימים להיות מציל חיים! מחפשים עורך דין להסכמי ממון? הגעתם למקום הנכון.

הסכם ממון בין בני זוג: כמה שפחות מכאובים עתידים

במידה והגעתם למבוי סתום בזוגיות והחלטתם לפצלה, מערכת הזוגיות שהקמתם כבר אינה מה שהייתה ואתם שוקלים צעדכם מחדש, כאן מגיעה החשיבות הרבה של הסכם ממון. ככל הנראה כבר מעורב בחייכם המשותפים רכוש משותף, הון וציוד רב ששייך לשניכם. אז איך מחלקים את הרכוש וההון באופן שישמר על זכויותיהם של שני הצדדים, שהרכוש שייך לשניהם? איך שומרים על כל צד מסופק? בכדי להקל על התהליך, אצלנו במשרדה של אירנה שטרן עו”ד ונוטריון נספק עורך דין להסכמי ממון שידאג שכל הזכויות שלכם ישמרו ויבטיח חיים שקטים יותר לשני הצדדים.

רגע, מה זה בעצם הסכם ממון בין בני זוג?

הסכם ממון נועד להסדרת אופן ההתנהלות הכלכלית במהלך הנישואין ואת חלוקת הרכוש בשעת פרידה. מטרת ההסכם הינה לקבוע את הסדר הרכוש המשותף שיתקיים בשעת פרידה. ברגע שהחלטתם שמערכת הזוגיות שלכם מגיעה אל קיצה, חשוב מאוד שתקבלו בראש ובראשונה יעוץ מעורך דין מוסמך. חשוב שתדעו מה מצפה לכם וגם אם החלטתם לסיים את מערכת הזוגיות, חשוב שזכויות כל צד ישמרו. הסכם ממון ידועים בציבור או זוגות נשואים נותן את הדעת על נושאים שונים וחשובים מאוד בחיי זוג, לדוגמת- נכסים או רכוש משותף, חובות או משכנתא שלקח על עצמו הזוג, פנסיה וקרנות השתלמות ואף יש המפרטים מה יעשו בדבר ממון שיצטבר בעתיד והוצאות והכנסות שיהיו בעתיד הקרוב.

תנו לנו להרגיע אתכם- הסכם ממון ממש לא נועד לזוגות שחיי הנישואים שלהם בקרשים! ההסכם נעשה בשלום, מתוך ההבנה שכדאי להכין תוכנית גם לימים פחות זוהרים. זוגיות שלצידה הסכם ממון היא זוגיות שמבטיחה שקט עתידי לא משנה מה יצפון העתיד.

אנחנו תמיד כאן בעבורכם!

אף טרם הבחירה בהכנת הסכם ממון, אנחנו מזמינים אתכם לחייג ולקבל יעוץ ראשוני מהמשרד. אצלנו במשרדה של אירנה שטרן עו”ד ונוטריון  הלקוח תמיד במרכז. חשוב לנו שתמיד תרגישו בטוחים ותמיד תקבלו מענה לכל שאלה שרק תעלה.

צור קשר

לפרטים וקביעת פגישת יעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לייעץ לכם ולעמוד לשירותכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם