אודות המשרד

מדינת ישראל רוויה בעורכי דין מתחומים שונים. על כל 100,000 תושבים ישנם 637 עורכי דין. נתון זה הוא הגבוה בעולם,. בכל זאת, יש לפנות לעורכי דין המתאימים לכל סוגיה משפטית שיש לפתור. אם אתם מעוניינים בייעוץ מקצועי בנושאים של: דיני משפחה, דיני חוזים, צוואות וירושה, הסכמים וחתימות נוטריוניות, תוכלו לפנות למשרדי. שמי עורכת דין אירנה שטרן ואני גם נוטריונית. 

הניסיון רב השנים שלי בתחומים בהם אני עוסקת, מסייע רבות ללקוחותיי. הגישה שלי היא פרטנית לכל לקוח על פי הסוגיה המשפטית שבה הוא מעוניין לקבל ייעוץ וייצוג משפטי.

 

היתרונות הרבים בקבלת שירותים משפטיים במשרדי

משרדי, מציע ללקוחות שירותים משפטיים תחת אותה קורת גג כגון שירותים משפטיים ונוטריונים בתחומי דיני משפחה, דיני חוזים ודיני ירושה. משרדי משרת את האוכלוסייה הרוסית, כך ששירותי המשרד ניתנים הן בשפה העברית הן בשפה הרוסית. 

הדבר הראשון שאנו מקנים לו עדיפות הינו טובת הלקוח, כאשר אנו מתאימים את הצרכים האישיים של כל לקוח אם בהליך גירושין, או בדיני ירושה וכן בכל הקשור לדיני חוזים. משרדנו מציע פתרונות יצירתיים וחדשנים לפתרון של משברי גירושין, ירושה והן בתחום החוזים, כאשר שירות זה ניתן רק למעט משרדי עו”ד המתמחים בדיני משפחה וירושה.

משרדנו מסייעים ללקוחות להגיע לתוצאה הטובה ביותר, תוך צמצום הקושי המלווה במצבים מורכבים שאינם פשוטים. אנו מודעים לעובדה, כי במקרים רבים, מדובר בדיני נפשות, מה שמצריך, אכפתיות וזהירות וכמובן אחריות רבה. אשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

יחס אישי וחם

שיתוף פעולה לאורך כל הדרך

ניסיון רב ומקצועיות

אחראיות לאחר התוצאה

מאות לקוחות מרוצים

נשמח לייעץ לכם ולעמוד לשירותכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם